Wszystkie pola są wymagane.

Uczniowie proszeni są o skorzystanie z formularza przypomnienia hasła dostępnego na stronie Uczeń
Logowanie

Trenerzy w regionie

 

Województwo dolnośląskie

Barbara Biernat
barbara.biernat@junior.org.pl

Aleksandra Grobelna
aleksandra.grobelna@junior.org.pl

Anna Kocik
anna.kocik@junior.org.pl

Województwo kujawsko-pomorskie

Wiesława  Kitajgrodzka
wieslawa.katajgrodzka@junior.org.pl

Monika Sylwestrzak-Buczyńska
monika.buczynska@junior.org.pl

Województwo lubelskie

Beata Barchacka
beata.barchacka@junior.org.pl

Edyta Kubiś
edyta.kubis@junior.org.pl

Barbara Świst
barbara.swist@junior.org.pl

Województwo lubuskie

Krzysztof Seifert
krzysztof.seifert@junior.org.pl

 

Województwo łódzkie

Krystyna Jabłonka
krystyna.jablonka@junior.org.pl

Bogumiła Filipiak
bogumila.filipiak@junior.org.pl

Renata Langier
renata.langier@junior.org.pl

Krystyna Stelmach-Tyszko
krystyna.tyszko@junior.org.pl

Barbara Starzec
barbara.starzec@junior.org.pl

Województwo małopolskie

Artur Dęsoł
artur.desol@junior.org.pl

Maria Lubojemska-Rejman
maria.lubojemska@junior.org.pl

Województwo mazowieckie

Anna Frołów
anna.frolow@junior.org.pl

Monika Knap
monika.knap@junior.org.pl

Grażyna Lech
grazyna.lech@junior.org.pl

Joanna Śliżewska
joanna.slizewska@junior.org.pl

Województwo opolskie

Eligiusz Stańczak
eligiusz.stanczak@junior.org.pl

Elżbieta Szaran
elzbieta.szaran@junior.org.pl

Grażyna Lichosik-Judycka
grazyna.judycka@junior.org.pl

Województwo podkarpackie

Justyna Drozd
justyna.drozd@junior.org.pl

Marta Kaczmarczyk
marta.kaczmarczyk@junior.org.pl

Maria Lubojemska-Rejman
maria.lubojemska@junior.org.pl

Jolanta Rydkodym
jolanta.rydkodym@junior.org.pl

Województwo podlaskie

Anna Żmudzińska
anna.zmudzinska@junior.org.pl

Województwo pomorskie

Agnieszka Antoszkiewicz-Bajc
agnieszka.bajc@junior.org.pl

Sabina Krzoska-Szreder
sabina.szreder@junior.org.pl

Województwo śląskie

Anna Czarlińska-Wężyk
anna.wezyk@junior.org.pl

Halina Dudzik
halina.dudzik@junior.org.pl

Grażyna Lichosik-Judycka
grazyna.judycka@junior.org.pl

Robert Michalski
robert.michalski@junior.org.pl

Sylwia Maruszczyk
sylwia.maruszczyk@junior.org.pl

Elżbieta Szaran
elzbieta.szaran@junior.org.pl

Województwo świętokrzyskie

Maria Krogulec-Sobowiec
maria.krogulec@junior.org.pl

Hanna Jasek
hanna.jasek@junior.org.pl

Województwo warmińsko-mazurskie

Grzegorz Grabski
grzegorz.grabski@junior.org.pl

Zdzisław Gadek
zdzislaw.gadek@junior.org.pl

Magdalena Jankun
magdalena.jankun@junior.org.pl

Ewa Wierczuk
ewa.wierczuk@junior.org.pl

Województwo wielkopolskie

Dorota Frąckowiak
dorota.frackowiak@junior.org.pl

Karola Glasner
karola.glasner@junior.org.pl

Maria Kaczorowska
maria.kaczorowska@junior.org.pl

Andrzej Stężąły
andrzej.stezaly@junior.org.pl

Dorota Wrzesińska
dorota.wrzesinska@junior.org.pl

Województwo zachodniopomorskie

Maria Biernacka
maria.biernacka@junior.org.pl

Krystyna Stelmach-Tyszko
krystyna.tyszko@junior.org.pl

 

Zgłoszenie do programu
Zapraszamy nauczycieli do zgłoszenia się do programu.

więcej